wo 24 dec

Take your Hat off for Jazz and Classic 2025

Langzamerhand een gewoonte, kerstavond in Brebl. Voor je noodzakelijke portie jazz en klassiek. Ook dit jaar beloven we je weer een ervaring – een avond die smaakt naar meer.

Dus ook dit jaar weer met een overheerlijke verse Italiaanse tomatensoep van onze buurman Pizza di Valentino, dus wat let je.

De volgorde van de gangen blijft een verrassing, maar de kwaliteit staat als een huis. En ja, je kan kerstavond thuis doorbrengen. Maar samen vieren is toch veel gezelliger? Vooral bij het knisperende haardvuur van Brebl, omringd door het prachtige klassieke duo Anneke Zuurveen en Cecile van Duinhoven, het Pieteresque samenspel van Pieter Engels, Pieter van Engelen, Pieter en Pieter Bast aangevuld met het diepe geluid van de bas van Wiro Mahieu en de virtuoze pianoklanken van Sebastiaan Oosthout en Daniël van der Duim met intermezzo's door Bo van de Graaf.

Dus, laat je verleiden. Kom genieten, luister, en keer met een hart vol warmte en een glimlach op je gezicht huiswaarts. Deze kerstavond in jouw jazzhuis wil je niet missen!

TICKETS
Prijs (VVK) € 17,50
Prijs (ADD) € 20,50
Prijs (CJP/stud- VVK) € 10,00
Prijs (CJP/stud- ADD) € 13,00
Zaal open 19:45
Aanvang 20:00
Einde 23:00
Locatie Brebl
Organisatie Brebl
Genre Live muziek, Evenement, Jazz
Artiest(en) Anneke Zuurveen
Cecile van Duinhoven
Pieter Engels
Pieter van Engelen
Pieter Bast
Wiro Mahieu
Daniël van der Duim
Sebastiaan Oosthout
Bo van de Graaf
XML
nieuwsbrief nieuwsbrief